Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËVjeshta magjike në fotografi

Vjeshta magjike në fotografi

Kapja e momenteve në vjeshtë mund të jetë vërtet magjike: e kuqja e thellë, kafeja e pasur dhe jeshilja e gjallë krijojnë një ngrohtësi mahnitëse që i jep jetë çdo fotografie.

Frymëzohuni nga gjashtë pamje që përmbledhin ngjyrën e këtij sezoni, përzgjedhur nga “World Photography Organisation”, çmimet “SonyWorld Photography Awards” ndër vite.

1.  Kyujin Jeong,  Republic of Korea, vendi II, National Awards, Sony World Photography Awards 2023

Image

2. Jade Lv, China Mainland, Shortlist, Alpha Female Award, Sony World Photography Awards 2021

Image

3. Giorgos Rousopoulos, Greece, fitues, Open Competition, Sony World Photography Awards 2023

Image

4. Hans Kristian Strand, Norway, fitues, National Awards, 2022 Sony World Photography Awards

Image

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME