Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVllai denoncon zhdukjen e motrës 17 vjeçare

Vllai denoncon zhdukjen e motrës 17 vjeçare

Një 17-vjeçare është zhdukur në Sarandë. Denoncimin e ka bërë në polici vëllai i saj 27-vjeçar. Sipas uniformave blu, ky i fundit ka deklaruar se motra e tij është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

“Në Komisariatin e Policisë Sarandë ka bërë kallëzim shtetasi R. V., 27 vjeç, banues në  Sarandë, se është larguar nga banesa motra e tij 17 vjeçe dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e saj”, thuhet në njoftimin e policisë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME