Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVëllai rreh nënën e tenton të përdhunojë motrën minorene

Vëllai rreh nënën e tenton të përdhunojë motrën minorene

Fier – Ngjarje e rëndë në Fier, një 26 vjeçar me probleme të shëndetit mendor ka tentuarb të përdhonojë motrën e tij 16 vjeçe pasi ka përdorur dhunë mbi mamanë e tij. Burime policore bëjnë me dije se Jurgen Harizaj i semure mendor banies ne lagjen Liri Gero ne Fier

Po këto burime pohuan se 26 vjeçari ka perdorur dhune disa here ndaj te jemes dhe ka tentuar dhe here tjera te perdhunoje motren 16 vjece, por që nuk ja ka arritur qëllimit për ta kryer këtë veprim.

Policia e ndaloi sot dhe e ka në dhomat e paraburigimit të komisariatit policisë në Fier dhe pritet masa e sigurise nga gjykata Fier

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME