Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVodhi çantën në një lokal, shpallet në kërkim 57-vjeçari

Vodhi çantën në një lokal, shpallet në kërkim 57-vjeçari

Procedohen në Lushnje 2 persona për vepra të ndryshme penale dhe shpallet në kërkim një tjetër. Filluan procedimet për A. Q pasi nuk i është bindur urdhrit të punonjësve të Policisë dhe nga kontrolli i ushtruar, iu gjet dhe sekuestrua një pistoletë sportive.

Po ashtu 45-vjeçari me iniciale E. SH pasi në një magazinë në pronësi të tij, u konstatua se po kryente punime ndërtimi, pa leje, dhe se kishte krijuar lidhje të paligjshme për furnizim me ujë.

Gjithashtu Prokuroria shpall në kërkim 57-vjeçarin me iniciale I. M pasi dyshohet se në një lokal, i ka vjedhur një shtetaseje, çantën në të cilën ajo mbante vlera monetare, dokumente dhe sende personale.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME