Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVrasja e gruas në Amerikë, flasin të afërmit e saj në Ngraçan

Vrasja e gruas në Amerikë, flasin të afërmit e saj në Ngraçan

Mallakastër – Ngjarja rende e ndodhur diten e djeshme ne Florida te Shteteve te Bashkuara te Amerikes , ku 34- vjecari Renato Muhaj, ka vrare ish- bashkeshorten e tij Suela Saliaj , ka shokuar banoret e fshatit Ngraçan ne Mallakaster , ku e ndjera ka kaluar femijerine e saj.

Me lot në sy banoret tregojne se vajza dhe familja e saj ishin njerez teper te nderuar ne zone dhe nuk mendonin kurre se marresa e saj do te kishte nje fund te tille tragjik.

Nje banore tregon se e ndjera Suela Saliaj ishte rritur se bashku me vajzat e saj , nderkohe qe ende ruanin lidhje ne rrjetet sociale.

Ne Ngracan banesa e familjes Saliaj eshte e mbyllur pasi prej vitesh aty nuk banon askush teksa tek te gjithe banoret kane mbetur tashme vetem kujtimet e mira dhe dhimbja per vajzen e vrare nga ish- bashkeshorti.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME