Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETXing makinash në Fier, 4 automjete dhe një motorr (video)

Xing makinash në Fier, 4 automjete dhe një motorr (video)

Fier – Përplasje automjetesh ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e qujatur “Kryqëzimi i Zogut të Zi” në Fier.

Në aksident janë përfshirë katër automjete dhe një motorr. Në këtë përplasje mjetesh nuk ka viktima apo të plagosur por vetëm dëme materiale

 Automietet e perfshira ne aksident janë një automjet tip Honda Civic, automjet tip Golf 4, motorr shperndars picash, automjet tip Skoda dhe një mjet tip Peugeot.

Në vendngjarje ka mbrritur policia e qarkullimit rrugorë e cila po kryen verifikimet e automjeteve dhe drejtuesve të mjeteve nëse kanë përdorur alkool apo nëse janë të paisur me leje drejtimi mjetesh pasi kemi të bëjmë me pakujdesi dhe shkelje të shpejtësisë tej normave të lejuara të qarkullimit rrugorë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME