Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREZarfi i Zi mbërrin sot në shtëpinë e ”Big Brother Vip 3”,...

Zarfi i Zi mbërrin sot në shtëpinë e ”Big Brother Vip 3”, kush do të përjashtohet?

Sot në Ditën e Verës, banorët e ”Big Brother Albania Vip 3” nuk i lanë pas sherret dhe debatet. Ndaj për një episod mes Rikes dhe Eglës, në shtëpi ka ardhur një zarf i zi. Përmbajtja ka të bëjë me këtë skenë, ku Rikja i hodhi pana në kokë Eglës, dhe mes tyre situata u tensionua.

Ndërkohë në një ballafaqim mes tyre pas sherrit, Rike është shprehur se Egla e ka shtyrë dhe gërricur në duar. “Egla e sheh veten se si reagon, me duar. Ti mos më fol më. Edhe më shtyve, dhe më gërrice. Më ka gërrice”, i thotë banorja.

“Ka ardhur zarf i zi për të më nxjerrë nga gërricja që të kam bërë ty”, shprehet aktorja. “Ti je manipuluese, je si djalli që fryn në vesh”, përfundon Rike.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME