Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREZbulohen detaje nga filmi i ri i Brad Pitt

Zbulohen detaje nga filmi i ri i Brad Pitt

Të premten, Apple Studios njoftoi se filmi i shumëpritur i Brad Pitt  do të quhet F1 dhe do të dalë në kinematë në SHBA më 27 qershor 2025.

Ata gjithashtu publikuan posterin e parë për filmin, i cili ribashkon Top Gun: regjisorin e Maverick, Joseph Kosinski, shkrimtari Ehren Kruger dhe producenti Jerry Bruckheimer.

Lajmi vjen pasi aktori 60-vjeçar mori pjesë në Çmimin e Madh të Britanisë për të dytin vit radhazi të enjten, duke marrë pjesë në garat nga paddock në Silverstone Circuit në Northampton, Angli.

Duket se pjesëmarrja e Pitt në garë lidhet me filmin e tij të ardhshëm F1, pasi aktori u pa gjithashtu duke ecur përmes një dere të etiketuar “Cast Green Room”.

Pitt dhe Damson Idris u fotografuan për herë të paré duke filmuar skena në Çmimin e Madh të Britanisë së vitit të kaluar për filmin , i cili po prodhohet në bashkëpunim me F1 dhe është xhiruar brenda dhe rreth fundjavave aktuale të Grand Prix, duke u dhënë fansave një vështrim të drejtpërdrejtë në të gjithë aksionin.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME