Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËZbulohet arsyeja e mungesës së Meghan në kurorëzimin e Mbretit Charles

Zbulohet arsyeja e mungesës së Meghan në kurorëzimin e Mbretit Charles

Duka i Sussex, Princi Harry mori pjesë në kurorëzimin e babait të tij, mbretit Charles, pa gruan e tij Meghan Markle dhe fëmijët e tyre Archie dhe Lilibet në maj.

Kishte pretendime se Dukesha e Sussex Meghan Markle qëndroi në Kaliforni me fëmijët e saj për të festuar ditëlindjen e djalit Archie, e cila është gjithashtu 6 maji, dita kur Mbreti Charles u kurorëzua zyrtarisht.

Tani, një ekspert mbretëror dhe mik i çifti më në fund ka zbuluar arsyen e vërtetë pse Dukesha e Sussex humbi kurorëzimin.

Në librin e tij të ardhshëm ENDGAME, i cili do të dalë javën e ardhshme, Scobie zbulon se Meghan nuk mori pjesë sepse ajo refuzoi të “zhytej përsëri në telenovelën e familjes”.

Sipas Mirror UK, autori mbretëror më tej pretendoi se  mamaje e Archie dhe Lilibet  “nuk dëshiron të shkelë më në Angli”, pasi “nuk është ndjerë kurrë si në shtëpi”.

Pretendimet e fundit të Scobie erdhën mes raporteve që Meghan Markle dhe Princi Harry janë të dëshpëruar për të kaluar Krishtlindjet me familjen mbretërore në Britani.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME