Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREZgjidhet liderja më e re në ”Big Brother Vip 3”

Zgjidhet liderja më e re në ”Big Brother Vip 3”

Një zarf i bardhë mbërriti këtë pasditr në ambientet e shtëpisë së ”Big Brother Albania Vip 3”. I lexuar prej Julit, zarfi njoftoi se ishte momenti për të zgjedhur liderin më të ri të javës për shtëpinë. Disa banorë zgjodhën veten e disa të tjerë Erjolën. Që kështu lidere më e re e shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri është Erjola Doci. Ajo do të jetë lidere për gjithë javën duke rikujtuar se ka dhe benefite të tjera.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME