Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETZjarri në një banesë në Lushnje, dyshohet një viktimë

Zjarri në një banesë në Lushnje, dyshohet një viktimë

Lushnje – Digjet nje banese ne fshatin Bubullimë. Ne banese jetonte nje çift te moshuarish dhe dyshohet për nje viktimë


Zjarrfikesit shkuan ne vendngjarje dhe kane shuar zjarrin.
Banesa e familjes Koli Koçi ku dhe i moshuari ka humbur jeten ndërsa ka shpetuar e pa demtuar e shoqja Kristina.

Burimet paraprake pohojnë se dyshohet për një shkendijë elektrike ka qënë edhe shkaku i zjarrit

Lushnjë/Informacion paraprak

Rreth orës 07:40, në fshatin Bubullimë, Lushnje, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike, ka rënë zjarr dhe është djegur banesa e shtetasit K. K., 82 vjeç. Për pasojë, ka ndërruar jetë 82-vjeçari.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME