Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORE133 ditë/ Aktorja Egla Ceno fiton ”Big Brother Albania Vip 3”

133 ditë/ Aktorja Egla Ceno fiton ”Big Brother Albania Vip 3”

Fenomeni i ”Big Brother Albania Vip 3”, është ajo, Egla Ceno. Për herë të parë në një edicion VIP, një grua fiton çmimin e madh të “Big Brother”.

Egla ka kaluar një udhëtim të gjatë e sfidues në këto muaj, ku është përballur me ndodhi të ndryshme, duke përmendur edhe izolimin në ‘Dhomën e Bardhë’. Egla fitoi çmimin e madh, në një televotim kokë më kokë me Julin.

Në një natë magjike, plot surpriza dhe emocione dhe një garë të fortë mes pesë finalistëve, Egla Ceno rrëmbeu çmimin e madh prej 100 mijë eurosh! Aktorja ia doli në garën përballë Julian Dedës, Romeo Veshajt, Heidi Bacit dhe Meriton Mjekiqit.

Në një finale maratonë, me një transmetim live mbi 6 orë, të pestë banorët rikujtuan eksperiencën e tyre në reality shoë, ndërkohë që u surprizuan nga “Vëllai i Madh”, duke dhuruar emocione të forta për publikun.

Edicioni i tretë i “Big Brother VIP Albania” ka kaluar çdo parashikim audience, për shkak të garës shumë të fortë mes 5 finalistëve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME