Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINË4 shënja horoskopi që nuk vdesin pa u hakmarrë

4 shënja horoskopi që nuk vdesin pa u hakmarrë

Demi

Demi ndër të gjithë është më pak i mëshirshmi dhe mban inat më të gjatë. Nuk u pëlqen të bëjnë gabime dhe janë tepër kokëfortë. Ata do t’ju falin shumë herë deri në pikën kur i shtyni shumë larg, në të cilën pikë ata do t’ju shkatërrojnë gëzimin. Ata do të sigurohen që ju të kuptoni se si jeni sjellë keq dhe se ata janë mjaft të fortë për t’ju detyruar ta pranoni atë duke ju bërë ta kuptoni.

Gaforrja

Gaforrja nuk është në gjendje t’i harrojë gjërat lehtësisht. Ata e mbajnë urrejtjen e tyre brenda derisa ajo shtohet dhe bëhet jashtëzakonisht e madhe dhe shpërthen sapo të arrijë pikën e saj kulmore, sepse ata janë të inatosur me disa njerëz. Ata mund të fshehin ose të lënë disa nga kujtimet e tyre të zbehen, por ata kurrë nuk do ta harrojnë vërtetë një kujtim të dhimbshëm. Dhe nëse dikush fillon t’i lëndojë ata do të bëjnë gjithçka në fuqinë e tyre për të marrë çdo formë hakmarrjeje të nevojshme për të fshirë plotësisht kujtimet e këqija.

Luani

Ata janë përgjithësisht njerëz që falin dhe nuk mbajnë inat. Megjithatë, ata do t’ju përzënë menjëherë nga jeta e tyre duke kërkuar hakmarrje nëse i lëndoni me të vërtetë. Bazuar në mënyrën se si silleni me ta, ata mund të jenë ose jashtëzakonisht besnikë ose jashtëzakonisht të pabesë.

Akrepi

Akrepat janë të aftë në mbajtjen e inateve dhe janë të ngadaltë në anashkalimin ose ‘fshirjen’ e historisë. Ata nuk u pëlqen të mashtrohen, prandaj nëse u ndodh ata mund ta mbajnë atë person përgjegjës për pjesën tjetër të jetës së tyre. Ata do të sigurohen që të shkatërrojnë një element të jetës tuaj nëse ndonjëherë i tradhtoni, duke ju bërë të pendoheni për gjithçka që keni bërë ndonjëherë gabim.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME