Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET47 vjeçari spanjoll që u vetvra punonte speciaist në sera

47 vjeçari spanjoll që u vetvra punonte speciaist në sera

Divjakë – Ngjarje e rëndë ka ndodhur në një hotel në Karavasta të Divjakës në Lushnje. Në një dhomë hoteli dy shtetas spanjollë njëri 41 vjeç dhe tjetri 47 vjeç jetonin bashkë pasi punonin si specilistë në sera në këtë zonë.

Pasditen e sotme 47 vjepari Franciso Cervilla i ka dhënë fund jetës duke u prerë me thikë në mëmentin që ka qënë në dush.

Lajmin e konfimron policia Fier e cila pohone se: Shtetasi spanjoll Franciso Cervilla qe dyshohet se vrau veten duke prere damaret në dush në banjë, punonte në një firmë ku montoheshin paisje në sera, që prej 1 muaji bashkë me shtetasin tjeter spanjoll O.V.

vijon ….

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME