Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORE5 finalistët e “Big Brother Vip 3”, ja kush doli nga gara...

5 finalistët e “Big Brother Vip 3”, ja kush doli nga gara  

Zbulimi i këtij edicioni, Françeska Murati ka qenë banorja që është la përfundimisht shtëpinë e “Big Brother Albania Vip 3” duke dalë përfundimisht nga gara për çmimin e madh. Françeska u shpreh se ishte një diçka që e priste dhe nuk i erdhi habi. Pesë banorët që shkojnë në finale janë Heidi, Romeo, Juli, Meritoni dhe Egla.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME