Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET66 vjeçari dyshohet se i dha fund jetës duke u qëlluar me...

66 vjeçari dyshohet se i dha fund jetës duke u qëlluar me çifte

Lushnje – Sot rreth orës 14:20, në fshatin Gradishtë, Divjakë, dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu në banesë, shtetasi A. Ç., 66 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME