Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET67 vjeçari nga Bishanaka gjendet i mbytur tek "Vija e Ngjalës"

67 vjeçari nga Bishanaka gjendet i mbytur tek “Vija e Ngjalës”

Ne vendin e quajrur ‘Vija e Ngjales” eshte gjetur nje person i vdekur anes lumit. Shtetasi është Hamit Hamitaj 67 vjeç banor i Bishanakës.

Dyshohet se 57 vjepari mund te jete mbytur pasi ka rënë nga ura në ujrat e vijës së ngjalës.
Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe po kryejnë veprimet e para hetimore

Policia

Sot rreth orës 17:00, në lagjen “Sheq i Madh”, Fier, në vendin e quajtur “Vija e ngjalës”, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi H. H., 67 vjeç, banues në Fier.

Nga verifikimet paraprake, dyshohet se mund të jetë rrëzuar aksidentalisht.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME