Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËDokumenti/ Enkelejd Alibeaj abandonohet edhe nga deputetët përkrahës të Fierit.

Dokumenti/ Enkelejd Alibeaj abandonohet edhe nga deputetët përkrahës të Fierit.

Deputetët e Qarkut Fier i bashkangjiten Berishes në protestën e 7 korrikut. Dokumenti me posht tregonë se deputeti i PD Enkelejd Alibeaj ka mbetur i vetëm dhe tashmë nuk ka asnjë ndjekës apo përkrahës nga deputetët që dikur mbështesnin Bashën.

Ja çfarë shkruan dokumenti

Bazuar në Vendimin nr. 25 të Kryesisë së PDSH-së, datë 28.06.2022, për Grupet e Punës për organizimin e protestës së datës 7 Korrik 2022, po ju nisim Grupin e Punës për Qarkun Fier.

Kryetar i Grupit të Punës: Luan Baçi Grupi i Punës: Ivi Kaso Ilda Dhori Eralda Bano – Tase Saimir Korreshi Emiljano Mone Ibrahim Morina Myslym Murrizi Elton Bano

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME