Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET82-vjeçari plagos vajzën dhe më pas vret veten në Lushnje

82-vjeçari plagos vajzën dhe më pas vret veten në Lushnje

Një ngjarje e rëndë raportohet në këto momente në Lushnje. 

“Rreth orës 15:15, në lagjen “18 Tetori”, Lushnjë, shtetasi Behar Musaku, rreth 82 vjeç, dyshohet se pas një konflikti të çastit, ka plagosur me armë gjahu të cilën e dispononte me leje, vajzën e tij, shtetasen Rudina Musaku, rreth 40 vjeçe, dhe më pas dyshohet se ka vrarë veten.

Shtetasja Rudina Musaku, ndodhet në spitalin e Lushnjës, në kujdesin e mjekëve, në gjëndje të rëndë shëndetësore. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave, dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti” – njofton policia e Lushnjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME