Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETU plagos nga i ati, 40-vjeçarja në gjendje kritike niset drejt Traumës

U plagos nga i ati, 40-vjeçarja në gjendje kritike niset drejt Traumës

Rudina Musaku, e cila u plagos pak orë më parë nga babai i saj me armë gjahu, është nisur nga spitali i Lushnjes drejt spitalit të traumës në Tiranë.

Sapo e kanë stabilizuar gjendjen e saj shëndetësore mjekët e Lushnjes e kanë nisur me ambulancë drejt Tiranës për mjekim më të specializuar.

40-vjeçarja ka plagë në bark dhe gjendja e saj mbetet kritike.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME