Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeBOTAFOTO-ja e fundit e presidentit të Iranit duke hypur në helikopterin që...

FOTO-ja e fundit e presidentit të Iranit duke hypur në helikopterin që u rrëzua

Prej disa orësh po vijon puna për dërgimin në zonën ku u rrëzua helikopteri me të cilin udhëtonte presidenti iranian Raisi dhe ministri i Jahstëm i Iranit.

Pamjet që shihni më poshtë, janë momenti kur presidenti Raisi hipën në helikopter.

Raisi ishte për një vizitë në Azerbajxhan, ku së bashku me homologun e tij Ilham Aliyev përuruan një projekt dige në kufi të dielën, përpara rrëzimit në provincën e Azerbajxhanit Lindor të Iranit. Një pjesë e kufirit verior të provincës ndahet me Azerbajxhanin.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME