Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLE9 shenjat që tregojnë se keni gjetur shpirtin tuaj platonik

9 shenjat që tregojnë se keni gjetur shpirtin tuaj platonik

Edhe pse shumë besojnë se në shekullin 21 dashuria magjike platonike është zhdukur, e vërteta është se marrëdhënie të tilla të thella emocionale dhe të sinqerta, ekzistojnë.

Dashuria platonike është plot emocione të forta. Dashuria platonike shpesh mund të gjendet mes miqsh dhe disa njerëz e konsiderojnë atë si platonike, një nga format më të pastra të dashurisë.

Si e dalloni kur dikush ju do në këtë mënyrë? 9 shenjat e mëposhtme tregojnë se keni gjetur shpirtin tuaj binjak platonik:

1. Gjithmonë keni tema për të diskutuar

2. Heshtja është komode

3. Ju e dini se çfarë do t’ju thonë

4. Ju keni një ndjenjë humori

5. I vendosni njëri -tjetrit epitete kafshësh

6. Jeni gjithmonë aty për njëri -tjetrin

7. Pranimi është i pakushtëzuar

8. Ju mungojnë kur nuk janë pranë

9. Ju e dini saktësisht se si ta mbështesni njëri -tjetrin

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME