Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident me 4 të plagusur në autostradën Levan - Tepelenë

Aksident me 4 të plagusur në autostradën Levan – Tepelenë

Fier – Aksident ne Levan – Tepelenë ne vendin e qujatur Vjosë këtë mëngjes të diele.
Nje makine tip enz C clas ka dal nga rruga duke perfunduar anes rruges ne ara.
Raportohet per katër te plagosur.

Personat që ndodheshin në automjet po udhëtonin në sensin në drejtim të Fierit
Policia ka shkuar ne vendngjarje

Sipas burimeve paraprake te policise thuhet se ka qene peragjumja e drejtuesit të mjetit qe ka bere te mundur daljen nga rruga.

Te plagosurt kane marr ndihmen mjekësore më spitalin e Fierit e jane jasht rrezikit per jeten

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 09:00, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Cakranit”, shtetasi E. K., duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë e daljes nga rruga, është dëmtuar shtetasi E. K dhe tre pasagjerët, të cilët po kryejnë ekzaminimet mjekësore në spitalin rajonal Fier.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME