Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident me vdekje në Fier - Patos, makina përplas kalimtarin me biçikletë

Aksident me vdekje në Fier – Patos, makina përplas kalimtarin me biçikletë

Fier – Aksident me pasoje vdekjen e nje shtetasi raportohet të ketë ndodhur disa minuta më parë

Akaidenti ka ndodhur në aksin nacional Fier – Patos në afersi te vendit të qujatur “kthesa e Patosit”. Thuhet se nje automjrt ka përpëasur për vdekje nje shtetas teksa po ecte me biçikletë anës rrugës.

Policia

Rreth orës 20:30, në vendin e quajtur “Kthesa e Patosit”, automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin A. A., 63 vjeç, ka përplasur një shtetas rreth 50 vjeç, ende të paidentifikuar, i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë.

Si pasojë e përplasjes, drejtuesi i biçikletës ka ndërruar jetë, ndërsa shtetasi A. A. u shoqërua në ambientet e Policisë, për kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit dhe identifikimin e shtetasit që ka ndërruar jetë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME