Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident në Fier - Ballsh, 2 të plagosur në Lalar tek "Plepat"

Aksident në Fier – Ballsh, 2 të plagosur në Lalar tek “Plepat”

Fier – Aksident me plagosjen e dy shtetasve ku njeri prej tyre ka qene i mitur 12 vjeç ka ndodhur mengjesin e sotem ne aksin rrugor Fier – Ballsh në vendin e quajtur “Plepat e Lalarit”.
Në vendngjarje ekipi i eksperteve të policise për të percantuar shkaqet e aksidentit nderkohe qe dy të plagosurit jane dërguar ne urgjence te spitalit per ndihme mjekesore

Rreth orës 08:15, në aksin rrugor “Fier-Ballsh”, automjeti me drejtues shtetasin S. H., 65 vjeç, është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin R. B. Si pasojë, është dëmtuar shtetasi S. H. dhe pasagjerja në automjetin që drejtonte ai, vajza e tij 12 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve. 2 të dëmtuarit janë jashtë rrezikut për jetën.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME