Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident në Lushnjë, makina përplaset me shtyllën elektrike

Aksident në Lushnjë, makina përplaset me shtyllën elektrike

Një aksident ka ndodhur në rrethrrotullimin Savër, në Lushnjë. Një mjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një shtyllë elektrike. Makina ka marrë përpara fillimisht shenjat sinjalistike të rrugës dhe më pas është përplasur me një shtyllë të tensionit të lartë.

Si pasojë është dëmtuar shoferi i kamionit dhe është dërguar në spitalin e Lushnjes për t’i dhënë ndihmën mjekësore. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë përgjumja e drejtuesit të automjetit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME