Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Audi përplas për vdekje drejtiesin e motorrit

Aksidenti/ Audi përplas për vdekje drejtiesin e motorrit

Fier – Aksident me vdekje ne vendin e njohur si “kthesa e Pojanit” ne Fier.

Nje automjet tip Audi eshte perplasur me nje motociklete.Nga kjo përplasje ka gjetur vdekjen drejtuesi i motocikletes. Trupi i pajete dhe makina kane perfunduar ne nje kanal anes rrugës. Burime nga vendi i ngjarjes pohuan se drejtuesi i mjetit e ka braktisur atë dhe është larguar

Policia ka shkuar ne vendgjarje dhe po kryen veprimet e para hetinore per të percaktuar shkaqet e ketij aksidemti me pasoje vdekjen e nje shtetasi

Policia

Sot rreth orës 19:10, në aksin rrugor Fier-Seman, në fshatin Hoxharë e Vjetër, një automjet tip “Audi” ka përplasur motomjetin me drejtues shtetasin B. S., 67 vjeç, banues në Dërmënas, i cili ka ndërruar jetë.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të automjetit i cili ka braktisur mjetin dhe është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME