Saturday, April 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Betonieria përplas për vdekje kalimtarin me biçikletë (vidio)

Aksidenti/ Betonieria përplas për vdekje kalimtarin me biçikletë (vidio)

Durrës – Një tjetër aksident me vdekje është regjistruar në vendin tonë. Mesditën e sotme një betoniere në Durrës ka përplasur për vdekje një person që po ecte me biçikletë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.18. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: