Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Makina del nga rruga , një i vdekur (vidio)

Aksidenti/ Makina del nga rruga , një i vdekur (vidio)

Kavajë – Një aksident tragjik ka ndodhur në rrugën që lidh Kavajën me Rrogozhinën pranë varrezave të qytetit.

Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga për shkak se po ecte me shpejtësi. Behet me dije se një automjet tip “Golf” me targa AA 045 SJ, ka rënë në kanal. Si pasojë e aksidentit ka gjetur vdekjen në 33-vjeçare.

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 10.03.2023, në vendin e quajtur Përroi i Rikaj, Kavajë, shtetasja R. C., 30 vjeçe, duke drejtuar automjetin e saj, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit 30-vjeçarja ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME