Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Dy të plagosur në Fier - Patos, në Portëz

Aksidenti/ Dy të plagosur në Fier – Patos, në Portëz

Fier – Aksident me pasoje plagosjen e dy personave ka ndodhur disa minuta më parë në rrugën nacionale Fier – Patos në afrësi të Portëzës.

Burime policore pohojnë se nga përplasja e dy  mjeteve kanë mbetur të plagosur dy persona të  cilët janë dërguar në urgjencën e spitalit rajonal Fier ku po marrin ndihmën mjelësore dhe janë jasht rrezikit për jetë

Dy makinat e përfshirë në aksident janë Reno me targa greke, KAP 3948 dhe Ford me targa AA 223 XO

Policia ka shkuar më vendngjarje e po punon për zbardhjen e rethanave se si ka ndodhur ky aksident.

Ky është aksidenti i 3 pa u mbushur 24 orë në qarkun e Fierit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME