Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Makina kthehet përmbys në Lushnjë-Fier, 4 të plagosur

Aksidenti/ Makina kthehet përmbys në Lushnjë-Fier, 4 të plagosur

Një aksident është shënuar mëngjesin e kësaj të shtune në aksin Lushnjë- Fier, në kryeqëzimin e Savres. Në aksident janë përfshirë dy makina, njëra prej të cilave është kthyer përmbys.

Mësohet se janë lënduar katër persona, të cilët aktualisht ndodhen në spital duke marrë ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME