Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAlarmi/ PL: Radhë të gjata në Kapshticë

Alarmi/ PL: Radhë të gjata në Kapshticë

Tedi Blushi ka reaguar në facebook për radhët e gjata të raportuara në Kapshticë.

Blushi shprehet se prej orësh qytetarët janë të bllokuar në pikën kufitare. Ai shton se gjithashtu janë të braktisur ngë qeveria.

Statusi: 

Qytetarët e braktisur nga Qeveria prej orësh qëndrojnë të bllokuar në pikën kufitare të Kapshticës!

Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme të vendosë sa më parë kontaktet me palën greke për të lehtësuar dhe garantuar lëvizjen e lirë!

Nevojitet një zgjidhje e menjëhershme për të gjithë shqiptarët që po torturohen në pritje!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME