Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREAlbano largohet nga “Ferma VIP”: Do pendohem, por është vendimi im personal

Albano largohet nga “Ferma VIP”: Do pendohem, por është vendimi im personal

“E di që do pendohem, por është vendimi im personal”. Kështu është shprehur aktori Albano Bogdo, teksa mori valixhen dhe iu drejtua derës kryesore për të dalë përfundimisht nga “Ferma VIP”.

Përpjekjet e fermerëve të tjerë ishin të mëdha për ta bindur që të mos largohet.

“E di që do pendohem, por e kam marrë vendimin”, tha Albano.

“Nuk do dalësh, a do të zihemi. Ti nuk ke shanse të dalësh, nuk të lë unë. Mos u merr me fjalët e atij. E kam provuar vetë dhe do pendohesh kur të dalësh. Ke ndenjur 70 ditë, nuk po rri edhe 10 ditë. Duro”, i thotë Dijonisi teksa i tërheq valixhen aktorit.

“Është e drejta ime. Të lutem respekto vendimin tim. Është vendimi im personal”, thotë Albano i prerë dhe takohet me fermerët, duke u larguar përfundimisht.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME