Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEArizona do të marrë emrin e Taylor Swift

Arizona do të marrë emrin e Taylor Swift

Kryetari i bashkisë së Glendale, Jerry Weiers, riemëroi zyrtarisht qytetin për të nderuar fillimin e turneut The Eras të Taylor Swift këtë fundjavë.

Ne shpallim se më 17 dhe 18 mars 2023, qyteti i Glendale do të riemërohet “Swift City” dhe të gjithë Swifties inkurajohen të ndajnë buzëqeshjet e tyre që mund të ndriçojnë këtë qytet në të gjitha platformat e mediave sociale sepse njerëzit më të mirë në jetë janë ata që jetojnë të lirë”, u shpreh kryetari.

Pas shfaqjeve të njëpasnjëshme në Arenën State Farm të Swift City të sapopagëzuar, Swift do të përshkruajë një kurs për në Las Vegas, Houston, Atlanta.

Në të njëjtën ditë që Glendale u bë Swift City, artistja lançoi gjithashtu një portal të ri në faqen e saj zyrtare, të kompletuar me akses në mallrat e Eras Tour , numërim mbrapsht për çdo ndalesë në turne dhe më shumë. GAYLE, e cila do të hapë shfaqjet e Arizonës së bashku me Paramore, së fundmi ndau reagimin e saj ndaj këngëtares së “Anti-Hero” duke i kërkuar të vinte në turne. ”

Do të thonte shumë për mua  veçanërisht në një kohë shumë dërrmuese,” tha këngëtarja “abcdefu” në një intervistë me Apple Music 1. “Nuk e dija se çfarë do të bëja. këtë vit. Isha sikur, ‘O Zot, kam pasur vitin më të mirë të jetës sime. Çfarë do të bëj vitin tjetër?” Dhe ajo tha; “Këtu ka diçka për të shtuar në kalendarin tuaj.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME