Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETArrestimet e policisë Fier në 24 orët e fundit

Arrestimet e policisë Fier në 24 orët e fundit

Fier –  Policia Rrugore referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasit

A. A., 34 vjeç, banues në Lushnjë, pasi duke drejtuar automjetin, ka humbur kontrollin dhe automjeti është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin P. C., 61 vjeç, i cili gjithashtu u procedua penalisht. Nga përplasja e mjeteve është dëmtuar dhe një automjet i parkuar, si dhe një shtetase e mitur që ndodhej në këtë automjet, e cila mori mjekim në spital;

-një shtetas 17 vjeç, pasi duke drejtuar automjetin, pa leje drejtimi, ka përplasur një motomjet, duke shkaktuar dëme materiale.

Stacioni i Policisë Patos referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin E. K., 48 vjeç, banues në Patos, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME