Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETArtan Hoxha publikon foton dhe zbulon porosinë që Rama i dha Ahmetajt...

Artan Hoxha publikon foton dhe zbulon porosinë që Rama i dha Ahmetajt pas shkarkimit: O bos, them se duhet të bësh kujdes nga…

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar për shkarkimin e Arben Ahmetaj nga posti i zv.kryeministrit dhe ministrit të Rindërtimit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hoxha tregon edhe porosinë që Rama i ka dhënë Ahmetajt në momentin që e shkarkoi.

“O bos, them se duhet te besh kujdes nga spiunet. Deri ketu e pata takatin, me tej beji derman vete…”, janë fjalët që sipas Hoxhës, Rama i ka thënë Ahmetajt.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME