Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREArtur Zheji: Një oligark i fuqishëm do të krijojë parti të re,...

Artur Zheji: Një oligark i fuqishëm do të krijojë parti të re, do jetë konkurent i rrezikshëm!

Një parti e re politike në horizont. Analisti Artuar Zheji ka paralajmëruar në emisionin “Real Story” se një oligark shumë i fuqishëm do futet në politikën shqiptare, duke krijuar një parti të re. Ai ka theksuar se do të jetë një konkurent i rrezikshëm dhe për këtë ka informacione.

Zheji tha: “Mendoj që shumë shpejt. Kam informacion, ndonjë oligark që juve nuk ua merr mendja do krijojë një parti dhe do të jetë goxha konkurrent i rrezikshëm”.

Por nuk janë oligarkët zgjidhja e krizës politike dhe largimit të lidershipit të vjetër. Jo pak oligarkë kanë përfituar nga pushtetet.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME