Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAutori i sulmit ndaj Berishës, i dënuar për drogë dhe plagosje

Autori i sulmit ndaj Berishës, i dënuar për drogë dhe plagosje

Zbardhen detaje të reja në lidhje me sulmin ndaj kryedemokratit Sali Berisha.

Autori Gerti Shehu, 31 vjeç, militant i PS-së nga Tepelena, mësohet se është me precedentë penalë.

Burime nga policia thanë se Shehu, është ndaluar në gusht për plagosje.

Më herët ka qenë i arrestuar edhe për shpërndarje lëndësh narkotike.

Image

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME