Wednesday, October 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËBebe Rexha: Ja pse refuzoj të shkoj në MTV VMA

Bebe Rexha: Ja pse refuzoj të shkoj në MTV VMA

Bebe Rexha edhe një herë ka folur për pasiguritë dhe betejat e saj me shëndetin mendor. Këngëtarja 34-vjeçare e “I’m Good” shkoi në TikTok të hënën për të pranuar se po mendonte të anashkalonte MTV Video Music Awards 2023.

“Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar që jam e ftuar në këto shfaqje çmimesh, që mund të bëj atë që dua. E di që kritikat vijnë me territorin,” pranoi Rexha.

Këngëtarja e “Break My Heart Myself” tha se pavarësisht se shpesh lavdërohet për besimin dhe pozitivitetin e saj trupor, ajo shpesh ndihet pikërisht e kundërta.
“Më lejoni t’ju them, për momentin, nuk ndihem e sigurt,” tha ajo. “Jam shumë e shqetësuar dhe e stresuar për të shkuar në tapetin e kuq sepseme sa duket, njerëzit flasin për peshën time. Nuk po e dua vërtet veten tani. Unë mendoj se të gjithë i kanë këto ditë dhe askush nuk ndihet kurrë perfekt.”

“Nuk e di nëse do të shkoj ”, shtoi artistja. “Unë kam një veshje, është e lezetshme… Ndjej sikur ankthi më merr më të mirën.”

Ajo e përfundoi postimin duke u kërkuar fansave për çdo “këshillë ose truk motivues” për ta ndihmuar atë me betejat e saj për shëndetin mendor.

Në korrik, Bebe konfirmoi se ishte ndarë me të dashurin Keyan Safyari pas tre vitesh, pasi tregoi se Safyari dyshohet se i kishte dërguar mesazhe për shtimin e peshës.

Rexha ndau një fotografi të tekstit të supozuar, në të cilin i dashuri i saj i atëhershëm tha se ai thjesht po përpiqej të ishte “i sinqertë” me të për pamjen e saj.

Bebe është nominuar me David Guetta për bashkëpunimin më të mirë për këngën e tyre “I’m Good (Blue)”. Ajo pritet të jetë edhe një nga prezantueset e emisionit

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: