Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREBËHUNI PJESMARRËS NË OLIMPIADËN PARASHKOLLORE 2024

BËHUNI PJESMARRËS NË OLIMPIADËN PARASHKOLLORE 2024

Për t’i afruar më shumë me përdorimin e teknologjisë në edukim e për t’u dhënë një shans të shpalosin aftësitë e tyre, për fëmijët e talentuar në matematikë, me 1 Mars ” Flatrat e dijes” do zhvillojë olimpiadën ” Gjeniu i matematikes” me fëmijë të parashkollorit të kopshteve të Fierit, Lushnjës, Patosit, Roskovecit e Mallakastrës.
Kjo olimpiadë do të zhvillohet online, është pa pagesë.
Regjistrohu tani dhe fito!

Për ata që duan të bëhen pjesmarrës të klikojnë linkun më posht që të plotësojnë formularin

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf47PqvPx8iUY1uBVraYQDzNFvIAU4wughpGRebCZLvDDFtcw/viewform

https://flatrat.my.canva.site/mathgenius

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf47PqvPx8iUY1uBVraYQDzNFvIAU4wughpGRebCZLvDDFtcw/viewform

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME