Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTjetër aksident në Kardhiq - Sarandë pranë tunelit të Skërficës

Tjetër aksident në Kardhiq – Sarandë pranë tunelit të Skërficës

Një tjetër aksident ka ndodhur afër tunelit të Skërficës në aksin Kardhiq-Sarandë këtë pasdite.

Tullat e një kamioni në lëvizje kanë rënë në rrugë duke penguar më pas dhe makinën që vinte në sensin e kundërt.

Siç shihet në pamje makina ka përfunduar sipër tullave. Nuk raportohet për të lënduar nga aksidenti.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME