Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËBerisha mbledh Kryesinë: Betejë pa kthim dhe mosbindje civile

Berisha mbledh Kryesinë: Betejë pa kthim dhe mosbindje civile

Mblidhet Kryesia e PD-së. Sali Berisha ka lëshuar akuza në drejtim të qeverisë Rama. Ai tha se rezoluta që u miratua në Kuvend, përcakton qartë qëndrimet që duhet të mbajë opozita për të përmbushur misionin e saj të vështirë dhe jetik.

“Betejë pa kthim dhe mosbindje civile. Detyra jonë është që të nxisim frymën e mosbindjes civile, në akte të vogla, të mëdha. Me rëndësi është që mesazhi ynë është dëgjuar fuqishëm. Nuk ka ngelur ky mesazh një klithmë e vetmuar.”, tha Berisha.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME