Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËBerisha - Meta, 90 minuta kolë më kokë

Berisha – Meta, 90 minuta kolë më kokë

Pritet mbledhja e Kryesisë së PD. Gazetari Osman Stafa tha për “BalkanWeb “se kreu i PD Sali Berisha dy ditë më parë është takuar me Metën.

Fokus i këtij takimi ishte aksioni opozitar mes dy partive.

“Më bëhet e ditur se temë diskutimi ka qenë aksioni opozitar mes dy partive”, raportoi gazetari Stafa.

Më herët dhe Berisha dhe Meta kanë paralajmëruar se aksioni opozitar do të jetë i pandalshëm. Kreu i Partisë së Lirisë gjithashtu është shprehur se nga shtatori do të ketë denoncime të reja.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME