Monday, July 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËBerisha në ”Opinion”, e shoqëron Grida Duma

Berisha në ”Opinion”, e shoqëron Grida Duma

Këtë mbrëmje, kreu i PD-së Sali Berisha është i ftuar në emisionin ”Opinion”. Në fotot e publikuara nga TV Klan shihet se gjatë pritjes së Berishës është edhe deputetja e PD-së, Grida Duma, përpos Fevziut dhe pronarit të medias, Aleksandër Frangaj. Kjo e fundit edhe pse nuk është deklaruar pro grupit të Berishës, me prezencës e saj tregon se mbështet kryetarin e PD-së.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME