Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREBeyoncé zbulon listën e këngëve të albumit të ri

Beyoncé zbulon listën e këngëve të albumit të ri

Përpara publikimit të tij të premten, Beyoncé ka zbuluar listën e këngëve për albumin e saj country.

“Cowboy Carter” mbërrin të premten, por fansat patën një shikim të vogël në llogarinë e artistes në Instagram, kur ajo ndau një imazh që duket se përfshin titujt e këngëve të saj: nga “Texas Hold’Em” dhe “16 Carriages” si dhe “American Requiem”, “Blackbird”, “Protector”, “My Rose”, “Bodyguard”, “Daughter”, “Spaghetti”, “Alligator Tears”, “Smoke Hour ll”, “Just For Fun,” ” ll Most Wanted”, “Levi’s Jeans”, “Flamenco”, “Ya Ya”, “Oh Louisiana”, “Desert Eagle”, “Riverdance”, “ll Hands ll Heaven”, “Tyrant”, “Sweet Honey Buckin” dhe “Amen”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME