Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORELedjona përlotet dhe flet pas daljes nga Big Brother Albania Vip 3

Ledjona përlotet dhe flet pas daljes nga Big Brother Albania Vip 3

Ledjona u eleminua nga gara e Big Brother Albania Vip 3 të shtunën, dhe në një intervistë të dhënë këtë pasdite në “Ftesë në 5”, ajo ka folur për herë të parë për familjen e saj dhe mënyrën sesi ata e kanë përjetuar qëndrimin e saj në Big Brother.

Me lot në sy ajo rrëfeu se i ati nuk e ka përjetuar aspak mirë qëndrimin e saj aty dhe sulmin që i është bërë nga banorët.

“Kur kam shkuar në shtëpi vajza ka qenë në gjumë, nuk e priste që do dilja. Babai nuk e ka pritur mirë qëndrimin tim aty dhe sulmin që më është bërë… nuk ka qenë mirë me shëndet. Kishte parë që dhe unë isha dobësuar dhe kishte pasur disa probleme shëndetësore. Tani është ok, dhe është gëzuar kur kam dalë nga shtëpia”, tha ajo.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME