Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMAGAZINËTEKNOLOGJIBie Instagram, pezullon disa llogari

Bie Instagram, pezullon disa llogari

Instagram ka ndaluar së funksionuari.

Përdoruesit nuk mund të hynin në internet dhe në vend të kësaj panë një mesazh që tregonte se llogaria e tyre ishte pezulluar sepse “nuk ndjek Udhëzimet tona të Komunitetit”.

“Ummm @instagram doni të më tregoni pse llogaria ime u pezullua ndërsa shikoja një video të një qeni,” shkroi një person në Twitter. “Llogaria ime në u pezullua pa asnjë arsye. Madje as një njoftim që ma hoqën llogarinë.

Unë kam  foto atje, nuk mund të kthehem, dua një arsye!!!!!!!!,” shkroi në Twitter një tjetër. Llogaria ime u pezullua pa asnjë arsye. I dhashë të gjitha detajet e verifikimit që kërkuan por asgjë nuk ndodhi. Ndonjë tjetër që përballet me këtë problem? Duket sikur disa përdorues kanë hasur në të njëjtën gjë”, komentoi dikush.

Pas postimeve, instagram ka reaguar duke deklaruar se ka një problem teknik, sesa një ndalim masiv i llogarive.

“Ne jemi të vetëdijshëm se disa prej jush kanë probleme me aksesin në llogarinë tuaj në Instagram”, thuhet në një deklaratë nga llogaria e kompanisë në Twitter. “Ne po e shqyrtojmë atë dhe kërkojmë falje për shqetësimin.”/Lapsi.al

Marrë nga: Insider

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME