Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETBie nga pallati, vdes 56 vjeçari

Bie nga pallati, vdes 56 vjeçari

Fier – Nje person ka gjetur vdekjen pasi ka rene nga kati i 5 i nje pallati tek Sharra ne Fier
Nuk dihet nese ka rene apo eshte hedhur.

Burime nga vendi i ngjarjes pohuan se viktima është Feti Hoxha 56 vjeç me profesion shitës mishi
Ne venndgjarje policia dhe ambulanca.

Policia

Rreth orës 14:40, në lagjen “Konferenca e Pezës”, Fier, dyshohet se ka rënë nga lartësia e katit të pestë të një pallati, shtetasi F. H., rreth 56 vjeç, i cili për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rastit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME