Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETBllokohet 3 vjeçaria në banesë, shpëtohet nga zjarrfiksat

Bllokohet 3 vjeçaria në banesë, shpëtohet nga zjarrfiksat

Fier – Nje tre vjecare ka mbetur e bllokuar ne banesen e saj ne katin e peste te nje pallati ne lagjen “ 29 Nentori” ne Fier.

Kane qene te qarat e te mitures qe kane alarmuar fqinjet te cilet kane lajmeruar menjehere policine. Ne vendngjarje kane mberritur dy mjete zjarrfikese dhe uniformat blu te cilet kane bere te mundur duke hyre nga dritarja , zhbllokimin e deres.

Sipas shefit te sherbimit zjarrfikes ne bashkine Fier, Zija Hyka , ky eshte rasti i dyte i zhbllokimit te dyerve per diten e sotme teksa ka apeluar per te gjithe qytetaret qe te jene te kujdesshem vecanerisht ndaj femijeve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME