Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETBllokohet e moshuara në banesë, e shpëtojnë zjarrfiksat

Bllokohet e moshuara në banesë, e shpëtojnë zjarrfiksat

Fier – Forcat zjarrfikëse të Fierit kanë ndërhyrë pak minuta më parë në lagjen “ Apollonia” ku një e moshuar kish mbetur e bllokuar në banesë.

Sipas informacioneve paraprake e moshuara jetonte e vetme në katin e pestë të një pallati dhe vuan nga probleme shëndetësore. Pasi ka parë që dera nuk hapet e moshuara ka thërritur për ndihmë. Kanë qënë banorët e pallatit ata të cilët kanë lajmëruar shërbimet zjarrfikëse të cilat kanë bërë të mundur hapjen e derës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME